Pravděpodobně český malíř 1. čtvrtiny 20. století
Sedící dáma, signováno vpravo dole nečitelně (R. Jirasek?), olej/plátno, 73 x 58 cm, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |